KAMPANYALAR VE ETKİNLİKLER


En iyi seyir keyfi için tasarlanmış sinema salonları, seçkin peyzaj modellemelerine sahip yeşil alanları, eğlenceli çocuk oyun bölümleri ve Ankara'da sanatın kalbini oluşturacak geniş sergi alanlarına sahip Nata Vega Outlet, her hafta birbirinden farklı etkinlikleriyle sizleri bekliyor.

Card image cap
"Altın Kuğu" Naz Arıcı NATA VEGA'da!

Yetişkinler Dünya Şampiyonumuz Altın Kuğu Naz Arıcı'dan muhteşem buzda dans gösterisi NATA VEGA Outlet'te. 12 Mart Saat 14.00'te buz pistinde gerçekleşecek olan gösterimize tüm misafirlerimiz davetlidir.

Card image cap
Kadınlar Günü'nde Havalı Çekiliş!

@natavegaoutlet instagram sayfamızda Nata VEGA Outlet'ten havası bol çekiliş sizlerle! 8 Mart'a özel şanslı 2 takipçimiz Teknosa'dan Arzum fön makinesi ve saç maşası kazanıyor!

Card image cap
Promasaj'dan En Özel Kadınlar Günü Çekilişi!

@natavegaoutlet instagram sayfamızda Nata VEGA Outlet'ten harika bir çekiliş sizlerle! 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel şanslı 8 kadın takipçimiz Promasaj'dan 20 dakikalık sandalye masajı kazanıyor!

Card image cap
VEGA'dan Okkalı Çekiliş!

@natavegaoutlet instagram sayfamızda 14 Şubat çekilişi ile 1 takipçimiz Teknosa'dan Arzum Okka Minio Jet kazanıyor! Çekilişe katılmak için yapılması gereken detaylar instagram hesabımızda!

Card image cap
VEGA'da Sevgililer Günü Bambaşka!

@natavegaoutlet instagram sayfamızda özel 14 Şubat çekilişi ile 2 takipçimiz Atasay'dan yüzük kazanıyor! Çekilişe katılmak için yapılması gereken detaylar instagram hesabımızda!

Card image cap
Sömestir VEGA'da Bir Başka!

Okullara verilen molada, onlarca birbirinden neşeli etkinlik NATA VEGA Outlet'te sizleri bekliyor! Bu ücretsiz etkinliklerimize bütün misafirlerimiz davetlidir!

Card image cap
Yılbaşı Festivali Filiz Özkol ile devam ediyor!

29 Aralık 18.00'de Filiz Özkol sizlerle buluşarak, 2022 yılında Astoroloji ve Burçlar hakkında söyleşi yapıyor! Bu etkinliğimize bütün misafirlerimiz davetlidir!

Card image cap
Serkan Kızılbayır Sizlerle Buluşuyor!

29 Aralık Çarşamba günü 16.00'da Radyo Vizyon'dan Serkan Kızılbayır, canlı yayında onlar hediye dağıtımı eşliğinde sizlerle NATA VEGA Outlet'te buluşuyor!

Card image cap
NATA VEGA Outlet'te Yılbaşı Festivali!

Yılbaşına özel, 27 Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında, VEGA'dan yüzlerce sürpriz hediye, AVM içerisinde siz değerli misafirlerimize dağıtılacaktır!

Card image cap
Beyza Alkoç İmza Günü!

NATA VEGA Outlet'te 26 Aralık 13.00'da Beyza Arıcı'nın "Karantina" adlı kitabı için yapılacak olan imza gününe bütün misafirlerimiz davetlidir!

Card image cap
"Altın Kuğu" Naz Arıcı NATA VEGA'da!

Yetişkinler Dünya Şampiyonumuz Altın Kuğu Naz Arıcı'dan muhteşem buzda dans gösterisi NATA VEGA Outlet'te. Saat 14.00'te buz pistinde gerçekleşecek olan gösterimize tüm misafirlerimiz davetlidir.

Card image cap
Yılbaşı Festivali Başladı!

Ünlü DJ'ler Emre Altay ve Regnus, dansçılar eşliğinde NATA VEGA Outlet'te! 22 Aralık 19.00'da başlayacak olan etkinliğimize bütün misafirlerimiz davetlidir!

Card image cap
"DAYI" Filmi Oyunculu Gösterim!

"DAYI" filminin başrol oyuncuları 18 Aralık Cumartesi günü 16.00'da NATA VEGA Outlet Prestige sinemasında seyirci ile buluşuyor.Seyirici ile buluşma & Film gösterimi etkinliğimize davetlisiniz!

Card image cap
Kara Kuvvetleri Bando Gösterisi!

Kara Kuvvetleri Bando Ekibi'nin hazırladığı Sakarya Zaferi temalı bando gösterisi NATA VEGA Outlet'te sizlerle buluşuyor. Etkinliğimize bütün misafirlerimiz davetlidir!

Card image cap
"Kral Şakir" Sizlerle Buluşuyor!

NATA VEGA Outlet'te yine çocukların eğlenceye doyamayacağı bir etkinlik sizlerle! 20-21 Kasım'da 3 seans ve ücretsiz olacak Kral Şakir etkinliğimize tüm çocuklar davetlidir.

Card image cap
"Altın Kuğu" Naz Arıcı NATA VEGA'da!

Yetişkinler Dünya Şampiyonumuz Altın Kuğu Naz Arıcı'dan muhteşem buzda dans gösterisi NATA VEGA Outlet'te. Saat 15.00'te buz pistinde gerçekleşecek olan gösterimize tüm misafirlerimiz davetlidir.

Card image cap
NATA VEGA'da Çiçek Gibi Yarışma!

NATA VEGA Outlet'te mis kokulu, rengarenk bir yarışma! Ankara'nın en güzel çiçeğini tasarlamak için yarışıyoruz! 27 Ekim saat 12.00'de bütün misafirlerimizi bekliyoruz!

Card image cap
Eylül'de Çocuklar Eğlenceye Koşuyor!

NATA VEGA, Eylül ayını birbirinden güzel ve dopdolu etkinliklerle beraber siz bütün misafirlerimizle paylaşmak adına sizi alışveriş merkezimize davet ediyor!

Card image cap
Okullar Açılıyor Eğitim Renkleniyor!

1 - 3 Eylül tarihleri arasında tek seferde 250₺ alışveriş yapan ziyaretçilerimiz, NATA VEGA Outlet'ten kırtasiye seti kazanıyor!

Card image cap
30 Ağustos Buzda Dans ile Taçlanıyor!

NATA VEGA Outlet 30 Ağustos coşkusunu buzda dansla taçlandırıyor! Ceren Behiye OKUR ve Leyla Gülfem OKUR, NATA VEGA Outlet'te sizlerle buluşuyor!

Card image cap
NATA VEGA Outlet Kazandırmaya Devam Ediyor!

NATA VEGA Outlet 11 - 31 Ağustos tarihleri arasında 200₺ ve üzeri alışveriş yapan herkese VEGA BUZZ'dan 1 adet buz pateni bileti ya da seçili restorantlardan yemek kuponu kazandırıyor!

Card image cap
Ağustos'ta Çocuklar Eğlenceye Koşuyor!

NATA VEGA, Ağustos ayını birbirinden güzel ve dopdolu etkinliklerle beraber siz bütün misafirlerimizle paylaşmak adına sizi alışveriş merkezimize davet ediyor!

Card image cap
Bayram Coşkusu NATA VEGA'da!

NATA VEGA, bayram coşkusunu birbirinden güzel ve dopdolu etkinliklerle beraber siz bütün misafirlerimizle paylaşmak adına sizi alışveriş merkezimize davet ediyor!

Card image cap
Go Kart Heyecanı NATA VEGA'da!

NATA VEGA Outlet instagram hesabımızda Go Kart macerası harika bir çekilişle hızına hız katıyor! Şanslı 5 kişi Go Kart Center'dan 10 dakikalık Go Kart heyecanı kazanıyor.

Card image cap
Covid-19 Yerinde Aşı Uygulaması Başlıyor!

Halkımızın sağlığını desteklemeye devam ediyoruz. NATA VEGA Outlet, T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak bir çalışma yaparak, yerinde aşı uygulamasına ev sahipliği yapıyor.

Card image cap
Neşeli Günler Yeşil Çam Sergisi

23 - 26 Haziran tarihleri arasında Güven Koleji tarafından Neşeli Günler Yeşilcam konulu resim sergisi olacaktır. Tüm ziyaretçilerimizi Nata Vega Outlet Ana Fuaye Alanı'nda saat 11.00'da açılacak olan bu özel sergiye davet ediyoruz.

Card image cap
Babalarımız İçin Haydi Çekilişe!.

İnstagram hesabımız üzerinden yapılacak olan çekilişte kazanan 1 takipçimiz Teknosa'dan 1 adet Ducati marka saç kesme makinesi, 1 takipçimiz Esay Gümüş'ten 1 adet tesbih ve 1 takipçimiz Bi Fırt Hediyelik Eşya'dan 1 adet cüzdan sahibi oluyor.

Card image cap
Kan Ver Umut Ol.

Kan ver, umut ol. Kızılay Tırı 14 Haziran'da Nata Vega Outlet'te!

Card image cap
Kahveler Vega'dan Hediye!

Instagram hesabımızı takip eden tüm ziyaretçilerimiz ücretsiz kahve paketlerini avm danışma noktalarımızdan teslim alabilirler.

Card image cap
Nata Vega Outlet, Teknosa ve Media Markt'tan harika hediyelerle karşınızda!

@natavegaoutlet instagram hesabımıza özel çekilişle kazanan 1 takipçimiz Media Markt'tan Oral-B Vitaly diş fırçası ve 1 takipçimiz Teknosa'dan Ttec 10.000 mAh Powerbank'ın sahibi oluyor.

Card image cap
İyi ki doğdun Aquavega!

Aqua Vega'nın 9. yaş gününde @natavegaoutlet instagram hesabımıza özel 2 takipçimize çekilişle çift kişilik Aqua Vega bileti hediye!

Card image cap
Nata Vega'dan PRO Masaj Çekilişi!

Nata Vega Outlet'ten instagram hesabımızı takip edenlere özel harika bir çekiliş daha sizlerle! 3 şanslı kişi PRO Masaj'dan 10 dakikalık masaj paketinin sahibi oluyor.

Card image cap
İmza Günü!

Değerli yazarlarımız Esra Temur Ekinci, Şükrü Erbaş ve Veli Bayrak 4 Nisan Saat 14:00'de siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyor!

Card image cap
Nata Vega Outlet'ten Harika Bir Çekiliş!

Nata Vega Outlet, instagram hesabında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde harika bir çekiliş düzenliyor. Çekilişe katılan şanslı 2 kişi Media Markt'tan muhteşem 2 hediyeden birinin sahibi oluyor. ​1 kişiye Rowenta Kablosuz Saç Düzleştirisi ​1 kişiye Arzum Saç Kurutma Makinesi hediye.

Card image cap
Dünya Otizm Farkındalık Günü

2 Nisan'da, Dünya Otizim Farkındalık Günü için yapılacak olan etkinliğimize bütün misafirlerimizi davet ediyoruz.

Card image cap
Nata Vega'dan "Sevgililer Günü" için özel çekiliş!

Nata Vega Outlet, Sevgililer Günü'ne özel çekilişle birbirinden değerli markalardan hediyeler veriyor! 3 Kişiye Teknosa'dan Saç Kurutma Makinesi, 2 Kişiye Atasay'dan Kolye, 1 kişiye Esay Gümüş'ten Sevgili Saati.

Card image cap
"Garaj Günleri"

Özlediğiniz Garaj İndirim Günleri’nde 4 Eylül’de tekrar buluşuyoruz! Birbirinden değerli markaların büyük indirimlerini kaçırmayın.

Card image cap
Parti Zamanı

Çocuklara özel atölye çalışmaları ve birbirinden güzel etkinklikler bu partide, siz de yerinizi alın!

Card image cap
Minik Aşçılar

Minik aşçılar dev pasta süslemeden hamur açmaya eğlence mutfağına geliyor, bütün çocuklarımızı bekliyoruz!

Card image cap
Eypio Konseri

24 Kasım saat 15:00'da Eypio Nata Vega Outlet'de sizinle buluşuyor, sizde bu etkinlikte yerinizi alın!

Card image cap
Dünya Yıldızı Alışverişin Yıldızında!

Aynı gün içerisinde 200₺ ve üzeri alışveriş yapın, Mercedes A180 D Style kazanma şansı yakalayın!

Card image cap
Eğlence Bizim Elimizde!

Bu hafta sonu, çocukların severek izlediği Sihirbaz ve Muppet Show Nata Vega Outlet'te.

Card image cap
Atatürk Çelenk Atölyesi

Atamızın anısına düzenlenecek olan bu Atatürk Çelenk Yapım Atölyesi'ne tüm çocuklarımızı davet ediyoruz

Card image cap
Geoboard!

Geomertriyi sevdiren Geoboard etkinliğinde sizlerde yerlerinizi alın, eğlenirken öğrenin!

Card image cap
Buz Üstünde

Ecem Avcı ile 29 Ekim'de buz üstünde sizlerde bizimle beraber pistte yerlerinizi alın!

Card image cap
Uzay ve Gezegenler

Uzayı ve gezegenleri beraber keşfedeceğimiz bu etklinliğe hepinizi davet ediyoruz!

Card image cap
Göklerin Yıldızları!

Göklerin Yıldızları sizin için Nata Vega Outlet'e geldi. Bu inanılmaz gösteride yerinizi alın ve şehit ailelerine destek olun!

Card image cap
Maskotlu Jonglörlü

Maskot ve Jonglör ile beraber bu haftasonunu hareketlendirmek için hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
"Hareket"li Saatler!

"Hareket"li Saatler seyirci ve gala gösterimi ile beraber sizinle birlikte. Siz de bu etkinlikte koltuğunuzu kapın!

Card image cap
Sarı Otopark

Birbirinden değerli markaların ürünleriyle Garaj İndirim Günlerinde buluşuyoruz!

Card image cap
Gökkuşağı!

Minik ressamlar hayallerini renklendirmek için Nata Vega Outlet'te buluşuyor!

Card image cap
Havalara Uçalım!

Bubble Show ve Çocuk Tiyatrosu ile havalara uçuran masalsı eğlencelere hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Zafer Bayramı!

Büyük zafer gününde, Ceren Behiye Okur'un muhteşem buz pateni gösterisine hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Sihirbaz Şov

Sahneyi çocuklara ayırdığımız bu gösteriye 17-18 Ağustos'ta hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Çarkıfelek

150₺ ve üzeri alışveriş yapan herkes çarkı çeviriyor, hediyeleri kazanıyor!

Card image cap
Balkanlardan Gelen Sanat

Kosova Cumhuriyeti'nin 12. kuruluş yıl dönümü kapmasında yapılacak etkinliklere hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Moscow Ice Circus

Buz üstünde nefes kesen ve tamamen ücretsiz olan bu gösteriye hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Kafamıza Göre

Einstein, Barış Manço, Adile Naşit gibi ünlülerin maskot kafalarıyla beraber bir anıya sahip olmak istiyorsanız Nata Vega Outlet'e gelin!

Card image cap
Buz Festivali

Bubble, ateş ve sihirbaz şovlarını içeren BUZ FESTİVALİ etkinliğimize hepiniz davetlisiniz!

Card image cap
Baba Parası

"BABA PARASI" seyirci ile buluşma ve film gösterimi ile beraber Nata Vega Outlet'de!